O nás

Mládežnícky tím

Slávia Trenčín

Našou ambíciou je nadviazať na úspechy minulosti a pokračovať v tradícii výchovy budúcich cyklistov, avšak za pomoci najnovších tréningových metód, kvalitného zázemia a materiálu.

Hoci výsledky sú pre každého športovca dôležité našou filozofiou je sústrediť sa aj na osobný rozvoj mladých cyklistov a cyklistiek.

Záleží nám, aby v prvom rade dozreli ako jedinci a ďalej u nich rozvíjame tímového ducha, aby čas strávený na bicykli v našom kolektíve bol pre nich zmysluplný.

logo slavia o nas
Kontinentálny tím

Cycling Academy Trenčín

Cycling academy Trennčín (CAT) vznikol v roku 2019, nadväzuje na mládežnícku Sláviu Trenčín a sústredí sa na pretekárov v seniorských vekových kategóriách.

Hlavnou myšlienkou, ktorá stála za vznikom tímu bolo vytvorenie priestoru pre rozvoj cyklistov z našej organizácie aj po ich prechode do seniorskej kategórie.

Status kontinentálneho tímu zaručí pozvánky na prestížnejšie podujatia a profesionálne podmienky. Kvalitnejší program a čerpanie skúseností od starších závodníkov predstavujú ideálny priestor pre ďalšie napredovanie pretekárov z našej organizácie.

Chceme dokázať, že dlhodobá investícia do mladých cyklistov má zmysel a môže priniesť úspechy aj v medzinárodnom meradle.

Rovnako ako úspechy nás však bude tešiť každý, kto si vďaka našej inšpirácii nájde cestu k cyklistike, ako zelenej forme prepravy budúcnosti.

Frame 2